close
تبلیغات در اینترنت

توصیه‌هایی برای گوشی‌های هوشمند


درباره سايت درباره سايت
شما در این سایت ترفندها و همچنین نحوه کسب درامد از بیت کوین را فرا میگیرید...

آرشيو آرشيو

بهمن 1396

بهمن 1394

مرداد 1394

بهمن 1393

آبان 1393

مرداد 1393

خرداد 1393

اسفند 1392

بهمن 1392

دی 1392

آذر 1391

آبان 1391

اسفند 1391

بهمن 1392

اسفند 1392

بهمن 1392


جستجوگر پيشرفته سايت

هیتر جت


هیتر,هیتر تابشی,جت هیتر,هیتر سقفی,بخاری فن دار,بخاری کارگاهی,هیتر موشکی,جت هیتر مرغداری,هیتر گلخانه,هیتر کارخانه,heater,هیتر گازی,هیتر گازوئیلی سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر، جت هیتر ،هیتر موشکی،یونیت هیتر،هیتر کابینتی ،کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند با پیاده سازی آخرین تکنولوژی های صنایع گرمایشی و الگو برداری از سیستم های گرمایشی اروپایی با کیفیت بالا و مصرف کم انرژی باعث ایحاد تحول در سیستم های گرمایشی کشور شده اند. تنوع مدل،تنوع ظرفیت و هم چنین قابلیت سفارشی سازی سیستم های گرمایشی از دیگر امتیازاتی است که گروه صنعتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد جت هیتر یا همان هیتر موشکی یکی از پرفروش ترین محصولات گروه صنعتی می باشد که در مدل گازی،گازوئیلی و دوگانه تولید می شوند.هیتر جت-هیتر موشکی - در مدل های دود کش دار و بدون دودکش و دو موتوره تولید می شود.

هیتر
هیتر تابشی
جت هیتر
هیتر سقفی
بخاری فن دار
بخاری کارگاهی
هیتر موشکی
جت هیتر مرغداری
هیتر گلخانه
هیتر کارخانه
heater
هیتر گازی
هیتر گازوئیلی
یونیت هیتر
هیتر کابینتی
کوره هوای گرم
بخاری صنعتی
هیتر چیست
هیتر صنعتی
تولید هیتر
فروش هیتر
قیمت هیتر کابینتی
هیتر موشکی مرغداری
بخاری گازی فن دار
بخاری تابشی سقفی
بخاری صنعتی گازدار
بخاری تابشی
هیتر جت

یونیت هیتر (به انگلیسی: Unit heater) دستگاهی است که ار آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالنهای سرپوشیده، سالن‌های کارخانجات و ... استفاده می‌شود.

یونیت هیتر از قسمتهای زیر تشکیل شده است:

کویل با لوله‌های پره دار که در داخل آن آب گرم، داغ و یا بخار به عنوان حامل انرژی حرارتی جریان دارد بر حسب نوع یونیت هیتر ممکن است کویل صاف، مکعبی شکل، گرد و یا دایره‌ای شکل باشد.
پروانه و یا فن که وسیله عبور دادن هوا از کویل و به جریان انداختن هوا در داخل فضای گرم شونده را بر عهده دارد. این فن بر حسب ظرفیت و فشار هوادهی ممکن است از نوع ملخی و یا سانتریفوژ باشد.
پره‌های جهت دهنده هوا که بوسیله آنها می‌توان هوای خروجی از یونیت هیتر را به قسمتهای مختلف محل گرم شونده هدایت کرد
کابینت و یا محفظه که پروانه و کویل در داخل آن و پره‌های جهت دهنده هوا بروی آن نصب شده است.
مقدار حرارتی که یک یونیت هیتردر مدت زمان ۱ ساعت در فشار هوای ۱ اتمسفر با درجه حرارت ورودی ۲۰۰ درجه فارنهایت و افت درجه حرارت ۲۰ درجه فارنهایت و درجه حرارت هوای ورودی به کویل ۶۰ درجه فارنهایت به محیط منتقل می‌کند اگر بدون کانال باشد قدرت حرارتی استاندارد نامیده می‌شود.توصیه‌هایی برای گوشی‌های هوشمند


برنامه‌های غیر ضروری را از صفحه ی Home  حذف کنید

به طور پیش فرض ، وقتی شما یک برنامه ی کاربردی نصب می‌کنید این برنامه به طور اتوماتیک

یک میان بر به صفحه ی Home  شما اضافه می‌کند . این برای خیلی از ما خوب است زیرا دسترسی سریع به آن برنامه را فراهم می‌کند . اما اگر یک کاربر جدی باشید یا برنامه‌های کاربردی زیادی نصب  کرده باشید ممکن است نخواهید صفحه ی Home  تان آشفته و شلوغ یا به طور اتوماتیک از نو مرتب شود . برای غیر فعال کردن ویژگی auto – add برنامه ی Google play  را اجرا کنید .

بر روی Settings  ، Menu  ضربه بزنید و تیک کنار گزینه ی Widgets  Auto – Add  بر بردارید .

برای افزایش عمر باتری ، نور نمایش گر را کم کنید

ممکن است متوجه این موضوع شده باشید که شفافیت پیش فرض  Iphone  شما در حالت بسیار شفاف است . این شفافیت به حدی است که شما می‌توانید از آن به عنوان یک چراغ قوه اضطراری استفاده کنید .

اما اگر می‌خواهید از آن به عنوان یک چراغ قوه اضطراری استفاده کنید باید باتری هم داشته باشید و این صفحه ی شفاف ، باتری شما را می‌بلعد . برای کاهش شفافیت صفحه و افزایش مدت زمان دوام باتری ، برروی    SettingS  و   Brightness ضربه بزنید .  Auto Brightness را برروی  Off تنظیم کنید و از اسلایدری که مشاهده می‌کنید برای کاهش نور صفحه استفاده نمائید .

goshi (1)

goshi (1) 

برای افزایش دوام باتری  Auto – Lock کنید

برای حفظ دوام بیش تر باتری در هر بار شارژ ، وقتی از تلفن   Iphone خود استفاده نمی‌کنید با فشردن دکمه ی   lock  که در گوشه ی سمت راست وسیله تلفن قرار دارد تلفن را قفل نمائید . ممکن است تصور کنید انجام این کار هر بار که نیازی به تلفن ندارید به خاموش کردن آن کمک می‌کند، اما فرایند   Startup  به قیمت افزایش مصرف باتری تمام می‌شود . نوعا ” بهتر است تلفن تان را به شکل اتوماتیک قفل کنید . برای انجام این کار بر روی                        General  ،  Settings  و   Auto – Lock  ضربه بزنید و مدت زمانی که می‌خواهید بعد از آن  Iphone به طور اتوماتیک قفل شود را مشخص نمائید .

حالت صرفه جوئی در باتری ( Battere Saving Mode  )

   BlackBerry os 7.1  یک ویژگی خوب دارد که برای همه مفید است    Battery Saving Mode  با مانیتورینگ باتری  BlackBerry   شما کار می‌کند . وقتی باتری به حدی که کاربر از قبل مشخص کرده مثلا ”  ۳۰ در صد می‌رسد  Battery Saving به طور اتوماتیک ویژگی‌های صرفه جوئی در مصرف باتری ، مثل کم کردن نور نمایشگر یا خاموش کردن زودتر از موعد صفحه را اجرا می‌کند . به منظور فعال کردن این ویژگی     Devices  ،   Options  و Battery Saving Mode  را انتخاب کنید . برای تغییر حالت بین فعال سازی و غیر فعال کردن بر روی آن‌ها ضربه بزنید .

در طی شب در مصرف باتری صرفه جویی کنید

اگر اساسا” از   BlackBeryخود برای اهداف کاری استفاده می‌کنید تنظیم  BlackBerry  به گونه ای که در طول شب خاموش شود و صبح روز بعد به طور اتوماتیک روشن شود ایده ی خوبی خواهد بود . برای انجام این کار از منوی  Home  به   Auto On / off ،   Options  بروید و آن را انتخاب کنید   Weekday Optiond را انتخاب نمائید و سپس تحت هدینگ مورد نظر یک برنامه ی زمان بندی مناسب را ست کنید .

چیزهایی که انرژی را هدر می‌دهند خاموش کنید

اگر باتری شما به اندازه ای که انتظار دارید دوام ندارد این امر ممکن است ناشی از اشکال باتری نباشد . ما اغلب سریعا ” نتیجه گیری می‌کنیم که باتری تلفن مان در حال خراب شدن است و نیاز به تعویض دارد اما باتری‌های امروزی بسیار قدرتمند است و به طور معمول عمر زیادی دارند . قبل از اینکه عمر باتری شما تمام شود و یک باتری جدید بخرید مدت زمانی را صرف مشخص کردن مقدار باتری که برنامه‌های کاربردی و ویژگی مختلف تلفن صرف می‌کنند نمائید .

ممکن است از نتایجی که به دست می‌آید شگفت زده شوید . شما مجبور نیستید برای کشف این اطلاعات یک بازرس کار کشته باشید زیرا این قابلیت به شکل توکار در تلفن اندروید شما گنجانده شده است از صفحه ی Home  به Settings  بروید . About Phone  را انتخاب کنید و بر روی Battery Use  ضربه بزنید . شما لیستی از تمامی‌برنامه‌های کاربردی و ویژگیهای پس زمینه که بر روی تلفن شما در حال اجرا هستند مشاهده خواهید کرد . از این بهتر این است که لیست به ترتیب کاهشی و از برنامه‌های کاربردی با ویژگیهایی که بیش تر مصرف تا آن‌هایی که کم ترین مصرف را دارند مرتب شده است . به احتمال زیاد display اولین آیتم این لیست است . شما می‌توانید آن را نادیده بگیرید زیرا به طور فعال در حال استفاده از سیستم هستید بنابراین displae  روشن و تا حد امکان شفاف است . اطمینان حاصل کنید که بقیه ی آیتم‌های لیست شده چیزهایی هستند که می‌خواهید فعال و در حال اجرا باقی بمانند . آیا از WI- FI  استفاده نمی‌کنید ؟ خوب آن را خاموش کنید . آیا برنامه‌هایی که به ندرت از آن‌ها استفاده می‌کنید الان در حال اجرا هستند ؟ آن‌ها را غیر فعال یا حذف کنید . وقتی آیتم‌های غیر ضروری را حذف کردید ، ممکن است باتری شما دوباره مثل یک باتری کاملا جدید به نظر برسد .ارسال شده در : چهارشنبه 18 دي 1392 - توسط : Aryan
بازديد : 150 بار نظر دهيد! [ ]


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • نوشيدني الوئه ورا

  دانلود دانلود منیجر کرک شده

  فرش 1000 شانه کاشان

  ساندویچ پانل دیواری

  آتلیه کودک

  مقاله

  وی اس تی

  متن کامل پايان نامه

  پايان نامه حسابداري مالياتي

  پايان نامه حقوق

  پايان نامه علوم اجتماعي جامعه شناسي

  پايان نامه دانلود

  پايان نامه هاي ارشد

  دانلود فايل پايان نامه

  پايان نامه روانشناسي

  دانلود مقاله معماري

  خرید لباس

  آتلیه عروس

  دانلود فیلم ایرانی

  انجام پایان نامه مدیریت

  پایان نامه مدیریت

  خرید فیلتر شکن در امپراتور وی پی ان

  خرید سرور اختصاصی آمریکا

  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

  خرید گیفت کارت آیتونز

  چاپ کاتالوگ چاپ بروشور

  تور هند

  فروشگاه اینترنتی لباس

  خرید جم کلش

  خرید جم کلش رویال

  تور دبی

  خرید جم کلش رویال

  دانلود مقاله مدیریت

  دانلود مقاله مدیریت

  دانلود مقاله مدیریت

  دانلود مقاله مدیریت

  دانلود آهنگ

  نرم افزار

  اس ام اس عاشقانه

  تصفیه آب معصومی

  لباس خواب